Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Czas wakacyjnej beztroski dobiegł końca. Uczniowie 1 września 2022 roku znów pomaszerowali do szkół, aby przez kolejne 10 miesięcy zdobywać wiedzę i doświadczenie.

Pani Dyrektor Anna Pupka przywitała wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole.

W tym roku szkolnym wychowawcami poszczególnych klas będą:

1a – Natalia Roszyk

1b – Agnieszka Kobierska

1c – Justyna Bromber

1d – Angelika Synowczyńska

1e – Barbara Wieczorek

1f – Agnieszka Rybarczyk

Po inauguracji Burmistrz Jarosław Przewoźny złożył wizytę w nowej pracowni technicznej z Laboratoriów Przyszłości.

Pamiętaliśmy, że dziś 1 września – to 83 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Poczet sztandarowy i uczniowie naszej szkoły brali udział w spotkaniu patriotycznym pod pomnikiem poległych i pomordowanych pniewian.

A od jutra… rzeczywistość szkolna…

Niech to będzie rok pełen sukcesów i radości. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!