Niezwykła wycieczka

We wtorek 18.10.2022 uczniowie klas 7a i 7b wraz z wychowawcami udali się do Poznania na niezwykłą wycieczkę edukacyjną.

Głównym celem wyjazdu była NIEWIDZIALNA UICA, która zlokalizowana jest w Poznaniu na ulicy J. Matejki pod numerem 53. https://niewidzialnaulica.pl/.

Niewidzialna Ulica to jedyne takie miejsce w Polsce gdzie można zobaczyć świat o którym wcześniej żaden z uczniów klas siódmych nie miał wcześniej pojęcia. Podzieleni na grupy uczniowie zwiedzali Niewidzialną Ulicę korzystając tylko ze zmysłu słuchu, węchu, dotyku. To było fascynujące przeżycie. Po wizycie na Niewidzialnej Ulicy siódmoklasiści przenieśli się do Palmiarni, gdzie w otoczeniu bujnej przyrody ze wszystkich kontynentów mogli nacieszyć wzrok wszystkimi odcieniami zieleni.

Agnieszka Raczkowska wychowawca 7a

Katarzyna Klatkiewicz wychowawca 7b