1A I 1C W DELI PARKU

W czwartek, 5 grudnia klasy 1a i 1c odwiedziły świąteczną krainę w Deli Parku. Dzieci miały możliwość spędzania popołudnia w mikołajkowej atmosferze.

Naszą przygodę rozpoczęliśmy od pisania listów do Gwiazdora. Następnie mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać z Mikołajem w jego pracowni. To było dla wielu uczniów niesamowite przeżycie. Kolejną  atrakcją naszej wycieczki było dekorowanie pierników. Przy okazji kulinarnej rozrywki, dowiedzieliśmy się o zwyczajach i tradycjach związanych ze zbliżającymi się świętami.  Na zakończenie naszej wycieczki wyruszyliśmy na spacer do parku, który świecił milionami lampek, wśród dziesiątek iluminacji.

To był dzień pełen wrażeń, który z pewnością dzieci będą długo wspominać.

J. Bromber, A. Kobierska