Konkurs plastyczny ,,Odblaskowo- Bezwypadkowo’’

Jak co roku Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Szamotułach organizuje akcję pod hasłem ,,Odblaskowo-Bezwypadkowo’’.

Akcja ma na celu propagowanie bezpieczeństwa na drodze najmłodszych dzieci, czyli z klas pierwszych. W związku z rozpoczęciem akcji ,,Odblaskowo-Bezwypadkowo’’ został ogłoszony konkurs plastyczny pod tym samym hasłem. Głównym zadaniem uczestników konkursu jest opracowanie logo elementu odblaskowego. Praca zwycięzcy będzie wzorem do opracowania elementu odblaskowego. Utworzony w ten sposób odblask zostanie wręczony każdemu pierwszoklasiście powiatu szamotulskiego.

Regulamin konkursu otrzymali nauczyciele klas pierwszych.

Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni podczas finału akcji na początku 2023r w Szamotułach.

Koordynator  Barbara Wieczorek

Więcej o projekcie TUTAJ