Bóg się rodzi, moc truchleje

W dniu 22.12.2022 r., w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe.

Zostali przedstawieni najważniejsi bohaterowie wydarzenia, które miało miejsce w Betlejem ponad 2000 lat temu. A byli to: Maryja z Dzieciątkiem, Józef, królowie, pasterze, Anioły. Nie zabrakło na scenie również przedstawicieli współczesnej młodzieży, lektorów oraz prowadzących całą uroczystość.
Jasełka odbyły się dzięki zaangażowaniu uczniów z klas: 2a, 3a, 3b, 3e, 3c, 4a, 4c, 4b oraz uczniów z Ukrainy.

Wszystkim naszym uczniom, nauczycielom, dyrekcji, składamy życzenia, aby Boże Dzieciątko udzieliło błogosławieństwa i dodało sił na każdy dzień Nowego Roku.

siostra N. Andreychuk