Wyniki konkursu fotograficznego: „MATEMATYKA WOKÓŁ NAS”

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV – VIII i polegał na wykonaniu zdjęcia, które powinno być artystycznym wyrażeniem pojęcia matematycznego, prawidłowości matematycznej, metaforą matematyczną bądź żartem matematycznym - wszystko jest przecież kwestią wyobraźni i spostrzegawczości w widzeniu otaczającego świata.

Głównym celem konkursu było zainteresowanie jak największej grupy osób różnymi obliczami matematyki, sprowokowanie uczniów do spojrzenia na Królową Nauk oczyma wyobraźni i uwiecznieniu swoich myśli na fotografii, a także rozwijanie pasji i zainteresowań matematycznych i fotograficznych oraz rozwijanie kreatywności uczestników konkursu, inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie matematyki i fotografii.

Najlepsze prace wykonali:

I miejsce:  Mateusz Magdziarek, 4e