Dzień talentów

Wspaniałe wydarzenie już za nami! Szkolny konkurs "Mam Talent" zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Pniewach przeszedł do historii jako niezapomniane spotkanie pełne talentu i pasji.

Na scenie pojawiły się niezwykłe talenty uczniów, którzy poruszyli serca widzów swoim śpiewem, tańcem oraz umiejętnościami gry na różnych instrumentach, takich jak gitara, skrzypce czy saksofon. Każdy występ był wyjątkowy i pełen emocji. Nie brakowało także niekonwencjonalnych pokazów, które wzbudziły zachwyt publiczności. Hobby horse, podnoszenie ciężarów czy pokaz zapaśniczy dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo uczestnicy zaskoczyli widzów swoimi umiejętnościami recytacji wierszy, układania kostki Rubika, prezentacją pięknych prac malarskich oraz niesamowitymi trikami karcianymi. To było prawdziwe święto talentów!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich odwagę i determinację oraz wszystkim, którzy wsparli nasze wydarzenie swoją obecnością. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Magdaleny Ferfet Orzechowskiej, Katarzyny Syk oraz Tatiany Koreiba. Nasz "Mam Talent" był niezapomnianym przeżyciem!

Samorząd Uczniowski z opiekunami.
Foto M. Białkowski