Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

„Palić, nie palić – oto jest pytanie” – praca Ady będzie reprezentowała powiat

Komisja konkursowa etapu powiatowego wyłoniła zwycięskie prace w XXIV. edycji konkursu Palić, nie palić – oto jest pytanie?”.

Konkurs, skierowany do uczniów klas piątych, realizowany był przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Poznaniu wraz z powiatowymi stacjami przy współpracy z partnerami przedsięwzięcia – Kuratorium Oświaty w Poznaniu i Wielkopolskiego Centrum Onkologii.
Tegorocznym zadaniem konkursowym było przygotowanie komiksu opisującego historię dotyczącą przyczyn sięgania przez młodzież po wyroby tytoniowe oraz wskazanie powodów, dla których nie warto z nich korzystać.

Miło nam poinformować, że praca uczennicy klasy 5f, Ady Szylak otrzymała I miejsce, a tym samym została przekazana na etap wojewódzki konkursu!

Gratulacje!

N. Włodarczyk