FESTYN RODZINNY

29 maja 2015 w ramach projektu „Szkoła Współpracy” odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Koordynatorem przedsięwzięcia był Szkolny Zespół RUN.

Przygotowano wiele atrakcji dla uczniów – ścianka wspinaczkowa, ping-pong, dmuchane zamki, malowanie twarzy, trampolina oraz liczne konkurencje sportowo- rekreacyjne dla dzieci i rodziców.

Uczniowie prezentowali swoje talenty  na scenie, były odwiedziny Pyrka i członków zespołu Red Dragons. Rodzice serwowali pyszne kiełbaski z grilla i wypieki cukiernicze.

Wszystkim Sponsorom, Uczniom, Rodzicom , Nauczycielom i Pracownikom Szkoły zaangażowanym w pomoc przy organizacji imprezy składamy serdeczne podziękowania.
Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

Szkolny Zespół RUN