ODBLASKOWO – BEZWYPADKOWO

Jak co roku, tak i tym razem Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach, wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Szamotułach zorganizowała akcję pod hasłem „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”.

W ramach działań wszyscy pierwszoklasiści z terenu powiatu szamotulskiego, w tym także uczniowie klas I Szkoły Podstawowej w Pniewach  zostali  wyposażeni w odblaski, które zaprojektowała zwyciężczyni konkursu na logo. W tym roku szkolnym pierwszoklasiści otrzymają odblaski z obrazkiem przygotowanym przez uczennicę Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach - Marcelinę Grendę. Wśród wyróżnionych   znalazła się praca plastyczna   ucznia  naszej szkoły – Dennisa  Vonka  z klasy 1b.

W czasie spotkania Policjant  rozmawiał  z maluchami na temat bezpiecznych zabaw zimowych oraz bezpiecznego zachowania podczas zbliżających się ferii zimowych .