KONKURS RECYTATORSKI „ RADOŚĆ Z NIEPODLEGŁOŚCI”

Dnia 29.10. w bibliotece odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego „ Radość z niepodległości” organizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy, Centrum Kultury Pniewy z okazji zbliżającej się 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uczestnicy konkursu, a było ich aż 17, zaprezentowali różnorodne wiersze, których wspólnym tematem była ojczyzna i jej wolność. Jury konkursu wyłoniło zwycięzców, którymi zostali na poziomie szkoły podstawowej:

Jakub Pankowski z klasy 8b – I miejsce

Mateusz Olejniczak z klasy 7d – II miejsce

Hanna Marcinkowska z klasy 7d – III miejsce

Joanna Wojcińska z klasy 7a – III miejsce

Natomiast Paulina Jandy z klasy 3aG zdobyła I miejsce na poziomie klas gimnazjalnych.

Wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom serdecznie dziękujemy za wspaniałe przygotowanie wybranych utworów, a zwycięzcom życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.