NOWOŚCI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Biblioteka szkolna zaprasza do wypożyczania książek podarowanych przez czytelników. Szkolny księgozbiór wzbogacił się o wiele interesujących tytułów. Znajdują się wśród nich baśnie, wiersze, opowiadania o zwierzętach, powieści, encyklopedie oraz książki popularnonaukowe.

W bibliotece budynku D na najmłodszych czeka kilka serii np. Pirat Patch, Czas na bajkę oraz Kicia Kocia. Ciekawi świata znajdą wiadomości o kosmosie, Ziemi, technice i przyrodzie m.in. w serii Mali Einsteini. Miłośników dinozaurów ucieszy kilka nowych pozycji. Nie zabrakło również książek Holly Webb, autorki serii Zaopiekuj się mną.

W bibliotece budynku C znajduje się wspaniała kolekcja kronik, Encyklopedia Britannica oraz Wielka Historia Powszechna. Zapraszamy do wypożyczania.

bibliotekarki