STYPENDYŚCI ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Jesteś tu: » Strona główna » wzorowi uczniowie » STYPENDYŚCI ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

STYPENDYŚCI ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018  uczniom z klas IV – VII z najwyższą średnią ocen z wiodących przedmiotów przydzielono stypendia szkolne, a uczniom osiągającym najlepsze wyniki sportowe – stypendia sportowe. Lista nagrodzonych uczniów:



Stypendia sportowe

 

  1. Białas Bartosz                        
  2. Pietrzak Magdalena                          
  3. Paul Miłosz                           
  4. Kozubowski Stanisław            
  5. Dwornik Paulina                                               
  6. Mrowińska Sandra                  
  7. Kurowski Oskar                      
  8. Witczak Tymoteusz                  

 

Stypendia naukowe

 

  1. Hojnacki Adam                       
  2. Kolanoś Alicja                        
  3. Błajet Agnieszka                    
  4. Elsner Mikołaj                       
  5. Durczak Dominika                  
  6. Malinowska Marta                   
  7. Napierała Sebastian                
  8. Wendt Zuzanna                      
  9. Chamczyk Dominika                
  10. Wójcik Bartosz                        
  11. Bławat Bartosz                       
  12. Igła Aleksandra                     
  13. Strzelecka Julia                      
  14. Szczechowiak Eryk                  
  15. Małyszko Alicja                      
  16. Siminiak Amelia                     
  17. Wojcińska Joanna                   
  18. Markiewicz Jakub                   
  19. Klatkiewicz Hubert                  
  20. Klatkiewicz Kacper                  
  21. Bartyzel Maja                          
  22. Hojan Amelia                          
  23. Krzyżagórski Kacper                
  24. Jarmarkiewicz Marta               
  25. Marcinkowska Hanna              
  26. Kurowska Emilia                    
  27. Pigla Adrianna                       
  28. Sieradzka Blanka                    
  29. Wendt Alicja                                   
  30. Janisch Jędrzej                      
  31. Czekała Adam                        
  32. Siminiak Maksym                   
  33. Pawłowicz Blanka                  

 

Warto wymienić uczniów, którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen (6,00) z wszystkich przedmiotów.Są to:

 

Alicja Kolanoś (4a), Dominika Durczak (4c), Marta Malinowska i Zuzanna Wendt (4e)


Wszystkim uczniom gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!