SŁOIK Z KASĄ

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » SŁOIK Z KASĄ

SŁOIK Z KASĄ

W okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia zorganizowano zbiórkę pieniędzy tytułując ją: Słoik z kasą.

Do akcji zorganizowanej przez połączone siły samorządów uczniowskich klas szkoły podstawowej i dawnego gimnazjum włączyły się aktywnie wszystkie klasy. Maili i duzi ofiarnie dzieli się swoimi drobniakami. Przed świętami uczniów samorządu czekał żmudny proces podliczania zebranych pieniędzy. Udało się zebrać 1444zł 36gr. Pieniądze uczniowie postanowili przekazać na potrzeby Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Chrzypsku Wielkim. Po uzyskaniu informacji o potrzebach dzieci z placówki zakupiona została sofa. Od kilku dni ku radości podopiecznych placówki służy on dzieciakom w wyremontowanym niedawno pomieszczeniu. Na ręce samorządu uczniowskiego wpłynęło podziękowanie.