Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » REKOLEKCJE SZKOLNE ODBYŁY SIĘ W DNIACH OD 12-14.03.2018 ROKU POD HASŁEM: „POZNAŃ-CHRYSTUS I MY”.

Codziennie nauki dla uczniów głosił ksiądz Tomasz Staśkiewicz.

W pierwszym dniu uczniowie byli zaproszeni do odpowiedzi na pytanie: " Co po mnie zostanie?”
Drugiego dnia odbyło się nabożeństwo pokutne i spowiedź dla uczniów klas IV-VII i oddziałów gimnazjalnych, natomiast uczniowie klas I-III wzięli udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

W ostatnim dniu w czasie mszy świętej dziękowaliśmy Bogu za miniony czas i prosiliśmy o obfite owoce dla całej społeczności szkolnej.

.